Lokaty w Banku Peko.

E-Lok@ta jest jedną z ciekawszych propozycji depozytu bankowego jakie można znaleźć w ofercie Banku Pekao. Możemy ją założyć już od minimalnej kwoty 1 000 złotych. Bank nie wprowadził ograniczenia co do maksymalnej kwoty na lokacie. Oferta jest dla wszystkich klientów banku, którzy posiadają w nim założone konto osobiste. Depozyt zakładany jest online, co zaoszczędza sporo czasu. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu rozliczeniowego, a konsekwencją zerwania lokaty przed końcem okresu rozliczeniowego jest utrata wszystkich zgromadzonych na lokacie odsetek. Dla lokaty na okres 90 dni z wpłatą 10 000 złotych bank oferuje oprocentowanie stałe w wysokości 0,6% w skali roku. Daje to klientowi zysk netto rzędu 11,98 złotych. E-Lok@tę można założyć na krótszy okres czasu, a mianowicie na okres 60 dni. W takim przypadku oprocentowanie będzie równe 0,6% w skali roku i od naszej kwoty da nam to zysk netto w wysokości 7,99 złotych. E-Lok@tę założymy również na okres 30 dni. Oprocentowanie tutaj również będzie równe 0,6% w skali roku i od naszych 10 000 złotych zysk netto jaki uda nam się wypracować będzie wynosił 3,99 złotych. E-Lok@tę można założyć również na okres 10 dni. W takim przypadku bank zaoferuje nam oprocentowanie nominalne w wysokości 0,45% w skali roku i od naszej kwoty da nam to zysk netto rzędu 0,99 złotych.

Lokata mobilna w Banku Pekao.

Kolejna z propozycji jakie znaleźć można w Banku Pekao to oferta lokaty mobilnej. Lokata mobilna może zostać założona już od kwoty jedynie 1 tysiąca złotych. Wszyscy klienci Banku Pekao mogą z niej skorzystać, pod warunkiem że założą w banku konto osobiste. Można założyć depozyt tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Stąd sama nazwa lokata mobilna. Możemy liczyć na stałe oprocentowanie, które dla lokaty na okres 90 dni będzie równe 0,6% w skali roku. Wpłacając na taką lokatę 10 000 złotych, zarobimy 11,98 złotych. Lokata mobilna na okres 60 dni będzie mieć takie samo oprocentowanie nominalne, a zysk jaki wypracuje nam nasza kwota wyniesie 7,99 złotych. Lokata mobilna na 30 dni da nam zarobek rzędu 3,99 złotych. Tutaj wysokość oprocentowania również nie ulegnie zmianie. Klienci Banku Pekao mają również możliwość założenia lokaty mobilnej na okres 10 dni z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0,45% w skali roku. Zarobimy na niej niecałą złotówkę.

Zobacz także:  Raty równe czy malejące w kredycie hipotecznym

Lokata standardowa.

Lokata standardowa to kolejna z propozycji jaką oferuje Bank Pekao. Założymy ją już dysponując kwotą zaledwie 500 złotych. Daje to możliwość oszczędzania każdemu. Bank Pekao kieruje lokatę standardową do nowych i obecnych klientów. Jest to depozyt jaki można założyć już od 500 złotych. Można to zrobić online, za pomocą aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Warunkiem jest wcześniejsze założenie konta w banku. Oprocentowanie na lokacie jest stałe, a kapitalizacja odsetek jest na koniec. Lokatę standardową możemy założyć na okres trzech miesięcy. Wpłacając na taką lokatę kwotę 10 000 złotych, bank zaproponuje nam oprocentowanie w wysokości 0.4% w skali roku. Da nam to zysk netto w wysokości 7,99 złotych. Lokatę standardową możemy również założyć na okres dwóch miesięcy. Wówczas bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 0,4% w skali roku co od naszych 10 000 złotych da nam zarobek w wysokości 5,33 złotych. W przypadku miesięcznej lokaty standardowej oprocentowanie również będzie równe 0,4% w skali roku. Da nam to wypracować zysk netto od naszej kwoty w wysokości 2,66 złotych. Kwota nie jest duża, ale dzięki lokatom bankowym chronimy nasze oszczędności przed wpływem inflacji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.